Несприятливі погодні умови, які супроводжуються дощами та рясними сніговими опадами, призвели до того, що вулиця Данила Галицького, починаючи із початку перехрестя (Луцька- Д.Галицького-Ковельська) та закінчуючи територією госпрозрахункового ринку, потопає у воді. Напроти адмінбудівлі міської ради утворилося  озеро. Хоч мальків запускай. І така картина спостерігається упродовж останні декількох тижнів. Коли вода зникне або випарується, одному Богу відомо.

Пішоходам, які з боку ринку на  регульованому перехресті бажають перейти вулицю, треба або ж здалеку цю баюру обходити, або в гумові чоботи перевзуватися. А ні – йди по воді.

Не є таємницею, цю дорогу капітально мостила «Автомагістраль Південь», на адресу якої звучало немало хвалебних слів: і техніка сучасна, і технологія європейська, і кадри – досвідчені, якість та швидкість ремонту не порівняти з жодною дорожньою фірмою.

Підтвердженням цього є інформація, що розміщена  на сайті міської ради Володимира-Волинського (нарада за  головуванням першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука).

Пройшло небагато часу (зима) і ось «якість»  дороги, вимощеної одеською фірмою,  таки перетворилася на пшик.   Керівництво «Автомагістралі» ніби обіцяли  халтуру  виправити. Але коли ще загуркотить тут одеська техніка – невідомо.

Складається враження, що дорожники над жителями Володимира-Волинського ставлять експерименти. Тільки кожний по-своєму. Турійська «Аміла» три рази здирала та перекладала по вулиці Ковельській асфальт, при цьому закатала в нього більшість водозливів та каналізаційних люків. Але її в дечому переплюнула «Автомагістраль», залишивши  про себе згадку саме біля  будівлі міської  ради. Ось вам і європейська технологія…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!