В обласного депутата Костянтина Зінкевича – незавершений будинок у Шацьку, 5 транспортних засобів та  більше півмільйона доходу. 

Родина  депутата Волинської обласної ради від Володимирщини Костянтина Зінкевича, згідно поданої за 2017-й рік декларації, склається з дружини Людмили Володимирівни та сина Владислава.

Щодо майна, Костянтин Миколайович задекларував дві володимирських квартири, відповідно площею у 58,7 та 76,1 м.кв. Перша  перебуває у спільній власності родини, друга – винятково належить дружині. Окрім цього, у власності депутата є нежитлове приміщення, площею 76,1 м.кв, вартість якого 120 тисяч гривень.

 Володіє родина Зінкевичів декількома земельними наділами. Один – 6 соток – у Шацьку, на якому  декларант будує «будиночок» площею 141, 7 кв.м. Друга земельна ділянка придбана у 2016 році сином Владиславом у селі Забороль за 24470 гривень.

Є в депутата автопарк, який складається із трьох легкових «Вольксфагенів» (2 – його, 1 -дружини) та двох  причепів. Дивує, що  навпроти жодного з них немає вартості.  Проте коли вдатися до аналізу оголошень   продажу  аналогічних автомобілів,  орієнтована ціна  кожного стартує від  6 тисяч доларів.

За минулий рік дохід родини обласного обранця  складається із доходу Костянтина Миколайовича від підприємницької діяльності (350384 грн.),   виплат від  страхової  компанії   (75685 грн) та зарплати сина – 37917 грн.

Частину коштів – 15 тисяч доларів  декларант  зберігає у банку.

Зінкевич разом із  Олексієм Панасюком,  колегою по  Волинській обласній раді,  є власниками підприємства  «АВТО ПАЗЛ», де у кожного по 50 % статутного капіталу.

Окрім  усього цього, Зінкевич очолює  громадське «Об’єднання  Активіст».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!