2 квітня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбeлася нарада по благоустрою, на якій представлено у слайдовому форматі заходи комплексного благоустрою міста на 2018 рік. Хоча дане «кіно» більше  нагадувало трансляцію світлин, на яких зображені найяскравіші моменти безгосподарності, що має місце на теренах Володимира.

З дjповіддю щодо робочих моментів за основними напрямками діяльності влади про наведення благоустрою у 2018 році виступав перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Звісно, текстова частина наради, на яку запрошувалися усі керівники підприємств, організацій та установ міста, була бездоганною. У ній загострено увагу на  основних об’єктах, які  планується впродовж року  заасфальтувати, підремонтувати або ж взагалі капітально полагодити.

До   напрямків заходів з  благоустрою увійшов ремонт більше 15 вулиць, декілька прибудинкових територій; приведення до відповідного вигляду фасадів будівель, у тому числі житлового фонду;  облаштування освітлення вулиць; ремонт місць загального користування (тротуари, автобусні зупинки, турнікети, дитячі майданчики); озеленення міста; приведення до сучасного вигляду парків та скверів. Окремо підіймалося питання   неприглядного вигляду деяких рекламних носіїв та утримання культурної спадщини, зокрема ремонт історичного музею. Поряд з тим зауважено, що можливо на усе не вистачить коштів, тому планується   залучати приватний бізнес.

По рекламоносіях названо дату виконання завдання – 21 квітня. До пасхальних свят та провідної неділі, якщо сприятимуть погодні умови, зобов’язано навести лад  поблизу будівель. У протилежному випадку, муніципальна варта складатиме протоколи.

На завершення усім подякували за увагу. Ось тільки чи дасть ця нарада ефект – важко сказати. Бо уже декілька років підряд не можуть віднайти декількох власників закинутих та зруйнованих будинків, не можуть змусити суб’єктів господарювання  відремонтувати паркани, які залишилися ще із часів радянщини, а фасади деяких будівель не витримують жодної критики. На нараді, окрім «Автомагістралі» не названо прізвища жодного, «завдячуючи»  кому  відбувся показовий слайдовий  показ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!