Коли людина важко працює, щоб отримати якісь прибутки обо не вмерти з голоду, особливо у сільському господарстві, така людина докорінно відрізняється від міського жителя. Руки зашкарублі, в мозолях,  спрацьована, бо зранку до самісінької ночі оре, сіє, садить, обробляє, а восени   збирає врожай. Не кож такий господар зможе дозволити собі кататися на дорогих джипах,  не одягатиме костюми від «Бріоні» та не носитиме мобільники і годинники по декілька тисяч доларів.

Вдруге «ВолодимирМедіа» зазирнуло в електронну декларацію відомого у Володимирі-Волинському та районі бізнесмена, голови фермерського господарства та районного депутата Павла Карпюка.  Як виявляється, районний обранець  копійчину вкладає у належні йому та орендовані 400 га земель сільськогосподарського призначення на території колишньої Зорянської сільської ради. Лише в одному Ворчині  має у приватній власності 59358 кв.м. землі. Решта – в оренді.

Павло Карпюк у минулому році тільки однієї пшениці засіяв на площі 220 га, на решту – сою та інші культури. Не будемо вдаватися в їх деталізацію, бо не є на стільки важливим.

Судячи з електронної декларації, можна зробити висновок, що врожай у нього або  згнив на корені, або  буревієм знесено, оскільки у розділі «доходи» правдоруб, ревний борець з несправедливістю та владою (починаючи з першого майдану), задекларував … 39588 грн.  заробітної плати за основним місцем роботи та … 9510 грн від підприємницької діяльності.  І це при тому, що минулого року тільки врожай пшениці на груг сягав до 60 ц/га.

Карпюк володіє 51% капіталу ТзОВ «ЗК» та 100% – у фермерському господарстві «Карпо-Агро». Невже усі ці приватні структури настільки збиткові, що власнику контрольних пакетів доводиться скніти?

У власності Павла Карпюка є житловий будинок (287,8 м кв) у Володимирі-Волинському, дачний будинок (196,2 кв м) вартістю майже 733 тисячі гривень у селі Пульмо, житловий будинок (36,8 кв м) у селі Ворчин. Крім цього, депутат задекларував мехмайстерню (1035,1 кв м)  вартістю 66,3 тис.грн та безалкогольний цех (1589,7 кв м) вартістю 175,3 тис. грн на території Володимира-Волинського.

Окрім вищеперелічених земельних ділянок, Карпюк володіє 923 м.кв, дві по 1000 м. кв у Володимирі-Волинському, 600 м.кв – у Пульмо.

Помимо усього цього добра, у Павла В’ячеславовича є три вантажних автмобілі «Вольво», три причепи та напівпричепи,   легковий «Мерседес» (в народі Гелік) та квадроцикл «Бомбардир». Ціни не вказані. Бо декларанту… «не відомо», за що купував цей автопарк. Це ж треба так впасти у невідомість. Чи просто не хоче, щоб простий народ, права якого із таким запалом та натхненням відстоює його слуга, знав правду. Напевно, щоб не заздрив…

І насамкінець. Чомусь Павло Карпюк у декларації не вказав, що є членом ВО «Свобода». Щось не було чути, щоб він подав заяву про вихід з партії…

Ох ті декларації! Не дають спокою ні тим, хто декларує, бо змушені виставляти на показ свої статки, ні тим, хто читає про них. Не знають люди й як реагувати на “бідних” мільйонерів або ж “мільйонерів”, які стали ними у період війни. Зате хоч таким чином простий люд має знати, чим живуть його слуги, яких він обирає. Хоча й не кожен все декларує. Та все ж…

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!