Цими днями на сайті Володимир Медіа було надруковано зверення викладача ВОНКК Володимира Прогонюка щодо  нелегальної діяльності групи осіб, котрі займаються підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації слухачів, які  в організаціях, приватних фірмах  та бюджетних установах є відповідальними за газове, теплове господарство, електробезпеку та охорону праці.

Зокрема, йшлося про Людмилу Воробей, котра  з дозволу директора Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кадрів АПК  нелегально оформляла групи  слухачів. Перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, видавала себе працівником не лише цієї установи, а й ТОВ «Луцький навчальний центр». За допомогою своїх помічників організувала групи на підприємствах не тільки у Володимир-Волинського району, а й інших. Кошти, зі слів Прогонюка, що сплачували відповідні підприємства та установи за навчання, йшли на рахунки ТОВ «Луцький навчальний центр та Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кадрів АПК. Відповідно у бюджет  Володимира-Волинського не потрапило жодної копійки податків.  Володимир Прогонюк звернувся із заявою до Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури щодо цього питання.

Після виходу матеріалу до видання почали звертатись особи, які мають відношення до справи та  вищевказаних закладів. Оскільки, на думку редакції, їх може бути й більше, і думки кожної зі сторін різняться, було вирішено подати їх головний зміст. Тим самим надавши кожному учаснику конфілікту можливість висловити власну позицію на сторінках видання.

Директорка Луцького навчального центру Тетяна Гордійчук  зазначила, що відомості, поширені паном Прогонюком,  спрямовані на зниження престижу та підрив довіри до діяльності очолюваного нею  ТОВ «Луцький навчальний центр», і є спробою дискредитації ділової репутації його перед клієнтами, партнерами та державними органами. З її слів, центр створений  нею після звільнення  її та ще сімох провідних спецалістів у 2017 році у звязку зі зміною керівництва. Його метою є – надання якісних послуг щодо навчання для працівників підприємств, організацій, з якими пропрацювала не один десяток років.

Було отримано необхідні дозвільні документи, які  є достатніми та на підставі них здійснюють навчання з охорони праці та нормативно-правових актів УСІ навчальні центри та комбінати, що здійснюють аналогічну діяльність у межах України.

Запорукою успіху навчального центру є зручне й якісне надання послуг. За період  існування ЛНЦ сформована достойна клієнтська база, проводиться навчання працівників та надається якісний клієнтський сервіс. Мабуть, успішна господарська діяльність породжує заздрість та збурює людську підлість та низість, а невміння чесно працювати в умовах жорсткої конкуренції  призвело до неправдивих публікацій від деяких спеціалістів ВОНКК, які вирішили дискредитувати  центр способом поширення відвертої брехні.

ЛНЦ володіло та володіє усім необхідним пакетом документів для надання навчальних послуг. Оскільки, усі документи на навчання, посвідчення оформлені згідно встановлених зразків та у відповідності до чинного законодавства. Усі, хто проходив навчання у Луцькому навчальному центрі, отримали посвідчення встановленого зразка, які дійсні протягом терміну їх дії.

Найважливіше для клієнта – це рівень знань отриманих від навчання, якісні послуги та клієнтські сервіси. Тому абсолютно нормально, що у Володимирі-Волинському крім ВОНКК є ще навчальні заклади (Луцький навчальний центр, Волинський обласний учбовий центр АПК), де можна пройти навчання.

Насамкінець, пані Гордійчук, звернулась до керівництва ВОНКК та Волинської обласної ради, у підпорядкуванні якої знаходиться пункт Навчально-курсового комбінату у місті Володимир-Волинському, з проханням зробити висновки щодо дій працівника, який прикриваючись їхнім іменем вчиняє дії, що дискредитують їх, а також завдає шкоди діловій репутації не тільки ЛНЦ, а й ВОННК та обласній раді”.

Директор  Волинського обласного навчально-курсовий комбінату  Едуард Неймак зазначив, що інформація викладена у статті, не є офіційною позицією Волинського обласного навчально-курсового комбінату та його керівництва, а є субєктивною думкою викладача ВОНКК Володимира Прогонюка, який не уповноважений надавати коментарі та інформацію від імені Волинського обласного навчально-курсового комбінату

Методист Волинського обласного учбового центру АПК Людмила Воробей у своїй відповіді пояснила, що  з січня 2018 року офіційно працює у Волинському обласному учбовому центрі АПК. Центру, який займається підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації слухачів, понад 40 років. Він працює згідно відповідних  ліцензій, програм та інших нормативних документів. У неї виникає запитання: невже 40 років  видають фіктивні посвідчення?

У Володимирі-Волинському працює декілька навчальних закладів, які займаються підготовкою, перепідготовкою відповідних осіб. А тому, на її думку,  самі слухачі обирають відповідний навчальний заклад: чи то ВОУЦ АПК, чи ЛНЦ, а чи ВОНКК. І якщо у ВОНКК пішов відтік слухачів,  напевно треба шукати причину у своїй роботі, а не паплюжити роботу конкурентного закладу, адже люди самі вільні у своєму виборі. Пані Людмила не може зрозуміти Володимира Прогонюка, чому у нього викликало обурення те, що після скорочення  знаходилась на обліку у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості, хоча  здається все цілком логічно.

Більше 12 років вона працювала у ВОНКК. Звичайно за цей час напрацювались відповідні навички, систематизувалась робота, налагодилась співпраця з різними організаціями, приватними фірмами та бюджетними установами. Тому її не дивує, що з неї продовжують співпрацювати і надалі ті люди, щоправда,  уже як з методистом Волинського обласного учбового центру АПК.

З приводу публікації «Самозванці чи шахраї?» Волинський обласний учбовий центр АПК за підписом директора Р.М Войтюк  надіслав своє бачення, в якому вважає, що викладена В. Прогонюком інформація є безпідставною.

ВОУЦ АПК є державним навчальним закладом, перебуває у функціональному управлінні Департаменту агропромислового розвитку ВОДА та на підставі статуту здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації робітничих кадрів для с/г підприємств, фермерсььких, особистих селянських господарств та проводить підвищення кваліфікації спеціалістів аграрної галузі, цільове курсове навчання за договорами з підприємствами, установами, державною службою зайнятості та фізичними особами.

ВОУЦ АПК має усі необхідні ліцензії, свідоцтва про реєстрацію та атестацію, статут.   До сккладу учбового центру входять учбові пункти, у тому числі  у Володимирі-Волинському. Завдячуючи багаторічному досвіду надання освітніх послуг, центр має власну навчально-методичну базу та кадровий потенціал.

Воробей Людмила Федорівна є штатним працівником з 04 січня 2018 року, працює на посаді методиста. За нею закріплені Володимир-Волинський та однойменний район,  а ткож Нововолинськ, Іваничівський, Локачинський, Любомльський та Луцький райони.  Воробей Л.Ф може здійснювати діяльність від імені ВОУЦ АПК на території області.

Щодо  податків, то усі навчальні заклади їх сплачують у бюджети тих міст, населених пунктів, на території яких зареєстрований навчальний заклад. Це передбачено Податковим кодексом (юр.адреса ВОУЦ АПК м. Луцьк).

Від редакції: зважаючи на усі точки зору, висвітлені на сторінках сайту кожної зі сторін, залишається сподіватися, що  учасникам конфлікту вдасться віднайти порозуміння. У зворотньому випадку – вирішувати у правовому полі. У цій видання подало головний зміст ситуації, що склалася між вищевказаними особами . Тому, щоб не було плутатнини і непорозуміння, видаляє попередні матеріали. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!