Після оприлюднення декларації Олексія Панасюка, у соцмережах розпочалося ативне обговорення його статків, які він зазначив. Хтось став на його захист, буцім-то, знаний підприємець і волонтер може собі дозволити придбати земельні ділянки і транспортні засоби, вартістю у кілька сотень тисяч гривень, бо чесно веде свій бізнес ось уже певний період.  Хтось засумнівався у цьому, бо до початку бойових дій, а точніше, до волонтерства, про “мільйонера” Панасюка ніхто й не чув. У місті ними вважалися,  і є більш відомі бізнесмени. Іншу категорію дописувачів турбує наступне питання, а саме  його водіння машини у нетверезому стані. Якщо гроші та автівки разом із землею та будинками нікому не нашкодять, має, то й має, чоловік того багатства. То задурманена голова оковитою за кермом біди може наробити.

Кілька тижнів тому депутата зупинили правоохоронці за водіння у нетверезому стані і привезли до Володимир-Волинського ТМО на освідчення. Наступного дня у своїх коментарях одному з Волинських ЗМІ він ніяк не пояснив ситуацію. Лишень зазначив, що деякі журналісти можуть нафантазувати, що він дітей їсть. Щодо поїдання дітвори, – не відомо, а от про те, що налякав її, піднявшись у дитяче відділення і зачинившись у вбиральні, інсайдер повідомив. Місто маленьке, і чутки розходяться зі швидкістю думок. Можливо, саме про це запитує лікарка: “Де ви були? Куди втікали”?

Отож, про те, який приклад подає депутат своїм обранцям, – на відео.  Робимо висновки, панове, і сподіваємось на справедливе покарання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!