Незабаром – літо, пора канікул та відпочинку. Тож вже зараз кожен планує: як і де проводитиме цю гарячу пору. Хтось бронює путівки  на моря-океани, хтось обирає рідний Світязь, а дітвора готується у табори.

Один з таких, – літній дитячо-юнацький табір  РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА чекає курсантів-рейнджерів. Досвідчені іструктори вчитимуть молодь військовим навикам, працювати в команді, проявляти силу духу, бути впевненим, вміти приймати рішення та виховувати у собі лідерські якості.

Табір працює ось уже другий рік поспіль, і  кількість охочих пожити у польових умовах, постріляти зі зброї, посидіти біля вогнища та пройти повний курс молодого рейнджера, зросла. Їх географія не обмежується лише на Володимирі-Волинському, оскільки приїздять і з інших міст України. До речі, в Україні лише три табори, де молодь здобуває подібні навики, два з яких знаходяться у Києві та Харкові. У Володимирі він дислокується на території військового полігону і знаходиться під охороною. Тож батьки можуть не переживати зе безпеку дітей.

Інструкторський склад  РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА складається з  професіоналів своєї справи. Сертифікати іноземних військових навчань, реальний бойовий досвід, педагогічна освіта, високі спортивні та професійні досягнення, робота з кадровим військовими та спецпризначенцями, багаторічний тренерський та інструкторський досвід – і це не все, що можна розповісти про наших інструкторів.

Програма табору розроблена таким чином, що кожен учасник міг розкрити свої приховані можливості та розвинути індивідуальні вміння і, в той же час навчитися працювати в команді, допомагати слабшим та бути частинкою командного механізму.

Постійна дисципліна, тренування, лекції, практичні заняття та незвичні військово-спортивні розвиваючі ігри залишаються у пам’яті учачників табору приємним спогадом про чудово проведений час. Емоції та враження, які будуть переповнювати учасників ще довго після закінчення табору – гарантовані.

Результатами перебування у РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА є те, що із сорока дітей, котрі відвідали табір минулого року,  12 вступило у військові ліцеї та училища. 14  обрали різні види єдиноборств, шестеро на регулярній основі  займаються командними видами спорту (баскетбол, футбол, волейбол).  Майже усі минулорічні учасники літнього табору  планують побувати у ньому і цьогоріч. Окрім  того, вже отримано 16 нових заявок від батьків дітей із бронюванням місць на липень. Саме у цьому місяці стартує новий сезон.

Тож батьки, котрі бажають, щоб їхні діти гарно і корисно відпочили, вже можуть звертатися із запитаннями щодо реєстрації за номерами телефонів: 0935132757 або 0672085040. 

Організатор табору Руслан Бормовий, котрий є керівником військово-патріотичного центру “3 полк” вертається також до спонсорів із проханням допомогти у придбанні великого намету для їдальні, яка може трансформуватись у лекційний зал та кінотеатр, а також розкладного столово-похідного меблювання. Він зазначає, що це найнагальніші  речі по вдосконаленню дитячо-юнацького літнього табору.

Вартість  намету-павільйону – 39 000 гривень, 8 столових похідних меблевих наборів (1 стіл та 4 стільця) –  11 600 гривень. Минулого року депутат міськради Максим Клим’юк підтримав табір і допоміг із придбанням шестимісних наметів та іншим інвентарем. Залишається сподіватися, що знайдуться охочі підтримати РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА, де виховують дітей у патріотичному дусі і вчать постояти за себе.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!