Про те, що ігрові зали у Володимирі ростуть як гриби після дощу, неодноразово писало наше видання. Однак ніхто на це не звертає уваги. Як працювали ті заклади, так і далі продовжують працювати. Але на один з них таки кинули оком відповідні органи.

10 квітня 2018 року прокурори спільно з працівниками Управління захисту економіки у Волинській області та Володимир-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області провели санкціонований судом обшук у гральному закладі у Володимирі-Волинському. Про це йдеться на сайті прес-служби Володимир-Волинської місцевої прокуратури.
У ході обшуку виявлено та вилучено 32 системних блоки, 32 монітори, 5 роутерів, понад 100 зчитувальних карток та інше електрообладнання, за допомогою якого клієнтам  незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу.
Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. У провадженні призначено низку експертиз. Вживаються заходи задля притягнення організаторів незаконного бізнесу до передбаченої законом відповідальності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!