Зійшов сніг, зійшов і асфальт, і бруківка. Ось така яма “прикрашає” дорогу, що на повороті на вулицю Драгоманова поблизу світлофорів. Інспектор Ляля легко може не тільки сама вмоститися у неї, а ще й подружок покликати.

Не треба бути водієм аби зрозуміти, що втрапивши у цю вибоїну, з колесом можна розпрощатися. А коли  ввечері якийсь неуважний пішохід не зауважить на неї, у кращому випадку матиме розбиті коліна. Бо встромивши ногу у яму, можна й з переломом опинитися у травматології.

Чесно кажучи, це не єдине дорожнє неподобство у місті. Але воно таки заважає і водіям, і  перехожим, бо знаходиться на перехресті, й ще на пішохідному переході. Та якщо пройтися по місту, таких недоліків можна налічити багато. До них варто додати ту ж  бруківку, яка не тільки “гуляє” під ногами, а й змушує любительок високих підборів щоразу бігати у майстерню за новими набойками. А поблизу кафе “Француа” вона хоч і міцно вгризлася у землю, та все ж чи то хто допоміг, чи сама потрощилась. І це біля готелю, куди приїздять гості міста.

Оскільки влада намагається причепурити Володимир  до його 1130-річчя, є сподівання, що ці недоліки будуть усунуті, А ще зверне увагу на ДРАЦС, який є теж частинкою центральної частини і кидається в очі. Бо якщо нічого не робити, скоро морг буде краще виглядати після ремонту. Хтось може скаже, що порівняння є недоречним, але там стіни теж тріщали. Добре, що звернули на нього увагу. А якщо взялися за сквер, потрібно робити все у комплексі.

Біля “родзинки із запахом”, що поблизу КМЦ, скоро будуть продавати солодощі і пиво, а люди будуть охоче купувати і відпочивати з музикою. Чи ні? Чи все ж влада нарешті вирішить це питання? Як і з парковками біля неї. Бо на тротуари вже заїжджають машини. А це означає, що муніципали не  допрацьовують.

Хтось ще має пропозиції, що потрібно зробити аби місто до свята виглядало гарно?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!