Молоді та обдаровані володимир-волинці можуть претендувати на стипендію «Майбутнє Володимира». Про це інформує Волинь UA з посиланням на управління освіти,  молоді та спорту Володимир-Волинського  міськвиконкому.

Висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради відбувається 1 квітня по 30 квітня 2018 року. Стипендії призначаються жителям міста Володимир-Волинський віком від 18 до 35 років: студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам, які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури,  спорту міста, ведуть активну громадську роботу.
Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути жителі міста, які виявили особливі успіхи у: навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій роботі, творчо-мистецькій роботі, спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі. Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами,  громадськими організаціями, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради. Ініціатор, який висунув кандидатуру на здобуття стипендії, подає в управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради ряд завірених документів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!