На минулому тижні у Володимир-Волинському  розпочалася кампанія підписання декларацій пацієнтів з сімейними лікарями та педіатрами.

Як зазначає головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Чубок, станом на 11 квітня   укладено 11 декларацій, з яких – 10 – із педіатрами та 1 – із сімейним лікарем.

Оскільки центральний  сервер МОЗ, де здійснюється реєстрація пацієнтів, постійно перезавантажений та«зависає»,  на оформлення декларації лікарю доводиться витрачати більше півгодини. А подекуди, як свідчить практика в масштабах держави, відправляти людей додому з пропозицією прийти через декілька днів.

Тому Катерина Василівна  радить пацієнтам почекати кілька днів та звернутися за даною послугою з наступного тижня. Бажано ближче до обіду. Тоді лікареві не доведеться вислуховувати  критику у свій бік від пацієнтів, які сидять під дверима кабінетів, очікуючи на прийом. А людині, котра бажає укласти декларацію, не  потрібно буде подовгу висиджувати у кабінеті лікаря, особливо коли система дає збій.

Більшість сімейних лікарів та педіатрів Володимир-Волинського ТМО, окрім декількох, зареєстровані у системі HELSI.me. Тобто, сама реєстрація, якщо система працюватиме бездоганно, не забере в пацієнтів багато часу.  Центр та п’ять амбулаторій сімейної медицини забезпечені оргтехнікою, яка під’єднана до системи. У Володимирі-Волинському та районі завбачливо зроблено усе для того, аби розпочати процес укладання декларацій.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний код. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину),  прихопіть  свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт, код, рішення суду чи опікунської ради) одного з її батьків або опікунів.

Важливим елементом обовя”язковості під час підписання угоди, є наявність мобільного телефону, на який надійде смс-повідомлення із кодом, який потрібно повідомити лікареві.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!