12 квітня близько 12 години дня знайдено мертвою 72-річну  мешканку Володимира-Волинського Антоніну Демосюк, котра ще перед Великоднем, 5 квітня, пішла з дому у невідомому напрямку.

Її помітив тракторист ТзОВ «Луга», котрий   засівав поле  між селами Селець та Черчичі. Під’їхавши до  урочища, побачив бездиханне  тіло і повідомив керівництво сільськогосподарського підприємства та правоохоронців. Вже на місці вдалося  ідентифікувати особу.

Зникла вже не вперше виходила з дому, проте згодом поверталася. Діти, аби уникнути непередбачуваної ситуації,  замикали ворота та хвіртки. Того дня, помітивши відкритою задню хвіртку подвір’я, жінка непомітно для рідних вийшла і   подалася у невідомому напрямку. Рідні спохватилися майже одразу і повідомили правоохоронні органи.

Під час пошуків було відстежено записи із камер відеонагляду, що встановлені у Володимирі-Волинському. На них чітко видно, як жінка крокувала однію з центральних вулиць, востннє було помічено на Данила Галицького. Згодом по селі Горичів пішли чутки, що її бачили у цьому ж селі. Навіть дехто з сельчан намагався дізнатися, що тут робить незнайома жінка поважного віку? Проте  нікому із селян прийшла думка:  повідомити про незнайомку правоохоронні органи. Можливо, це б допомогло повернути жінку додому та врятувати від  смерті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!