Під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 200 тисяч гривень, у результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та Управлінням Служби безпеки України в області слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, викрито заступника начальника Горохівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Про це зазначає прес-служба Волинської прокуратури. 
 Неправомірну вигоду посадовець вимагав за закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна одного із фермерських господарств у виконавчому провадженні про стягнення банківського кредиту.
Разом із тим, проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших працівників указаного відділу виконавчої служби, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди.
Наразі в кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання повідомлення посадовцю ДВС про підозру у вчиненні  кримінального правопорушення  та обрання щодо нього запобіжного заходу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!