З оперативної наради за головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, яка відбулася 17 квітня, можна зробити висновок: потрібно щось вже змінювати. Або стиль керівництва, або  деяких  начальників.

У ході слухання звіту кожного із присутніх керівників, міський голова жодному не висловив подяки, а кидав лише критичні зауваження, зокрема в адресу головного архітектора, начальника місцевого управління Держгеокадастру, ЖЕК, муніципальної варти, водоканалу та «Полігону». Пройшовся незлим тихим словом й по своїх заступниках.

Місто   замість того, щоб завзято готуватися до свого 1030-річчя, чомусь впало у  дрімоту. Погодні умови дозволяють проводити ямковий ремонт, однак почався він мляво. Прибула «Магістраль» доробляти те, що не встигнула минулого року, проте до  підняття  рівня асфальту поблизу міської ради, де після дощу утворюється баюра, так ніхто й не приступає.Територія сільгосптехніки, де осіли приватні підприємці, бажає бути кращою в плані благоустрою. Проте протоколи на жодного з них не складені. Як і на тих автолюбителів, які паркуються на тротуарах та заборонених місцях. А це – додаткові кошти до бюджету.

На центральних вулицях міста відсутня дорожня розмітка. В’їздні знаки   не приведені до належного вигляду.  Залишається відкритим питання щодо подальшої долі ЖЕК у тій структурі, яка  є на сьогодні. Й досі чомусь не проведена ревізія дитячих майданчиків на предмет їх безпеки. Невідома доля монтажу камер відеонагляду.

Неодноразово, декілька нарад підряд міський голова повторює одні і ті ж проблеми. Дає практично одні і ті ж самі доручення. Ось тільки виконувати їх більшість з його підлеглих так і не поспішає чомусь.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!