Цьогоріч держава вперше зможе покрити середню річну потребу у стентуванні для всіх, хто потребуватиме термінової допомоги в перші години інфаркту – до кінця року у регіони буде поставлено 20 тисяч якісних стент-систем. Всі вони мають бути встановлені БЕЗОПЛАТНО. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук очільниці МОЗ Уляни Супрун. 

Причина, що Україна вперше може закупити таку кількість для громадян, не в збільшенні фінансування, а в подоланні корупції, яка “з’їдала” ці кошти в попередні роки.  До кінця року стенти будуть розвезені в медзаклади у регіонах. Тут можна дізнатися про їхню останню поставку до вашої області: https://goo.gl/z5YD3e. 

Як зазначила Уляна Супрун, ті, хто опираються позитивним змінам системи охорони здоров’я – опираються змінам, які зроблять життя українців здоровішим і тривалішим.

“Коли говоримо про необхідність трансформації системи охорони здоров’я та успішні кроки на цьому шляху – це не означає, що не помічаємо проблем, які потрібно виправити. Проте на відміну від тих, хто протистоїть змінам, ми не бажаємо миритися з цими проблемами! Саме небажання агентів змін у державі та громадськості змиритися з корупцією в державних закупівлях допомогло перейти на закупівлі ліків через висококваліфіковані міжнародні організації” – зауважила вона і подякувала Володимиру Гройсману і команді Уряду, депутатам, медичній спільноті та громадськості, що спільно з командою МОЗ допомагають змінювати систему. Це непростий, але єдиний можливий шлях, щоб населення України нарешті мало доступ до якісної охорони здоров’я.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!