Видання «ВолодимирМедіа» декілька днів тому опублікувало допис Ями на дорозі у Володимирі заливають смолою… з чайника, який грунтувався на інформації одного із очевидців так званого ремонту. Було згадано КП «Полігон», буцімто, техніка якого у той час перебувала на дорозі.

Наступного дня, під час брифінгу у міського голови,  директор Володимир-Волинського комунального підприємства Олександр Козичко, надавши копії дописів, які підхватили місцеві ЗМІ, зіславшись на «ВолодимирМедіа»,  у  категоричній формі заперечив, що техніка, яка згадується у статті, тим більше працівники, не належали до комунальної установи, яку він очолює. Оскільки офіційного спростування не було, видання вважатиме його слова ним. Однак  той факт, що дорогу поливали смолою з чайника залишається фактом. “Чайникові нано-технології” рулять у місті. А от яка служба їх виконує, – згодом вдасться дізнатися.

Продовжуючи тему благоустрою, не можна оминути заїжджене питання кладовищ, звідки щороку виносяться гори сміття , здебільшого, зі штучних квітів та вінків. Комунальники перед Провідною неділею вивозять тоннами увесь цей непотріб на сміттєзвалище. Прикро констатувати: дорога державного значення, що прямує через Устилуг до Польщі,  до повороту на Ворчин нагадує дорогу “в останню путь”.

Справа в тім, що транспорт, який вивозить  штучні витвори флористики, постійно губить по дорозі вінки, букети, які   встелюють узбіччя дороги. Невже не можна накрити все те добро брезентом, щоб  не літало по дорозі? Чи підприємство, до якого  належить автівка, не знає нічого про це?

Цю тему неодноразово підіймали в пресі. Обговорюється вона активно  й у соціальних мережах. Однак чомусь й досі  залишається нерозв’язаною. Складається враження, що лад потрібно   наводити лише у Володимирі-Волинському, а  за його межами – як вдасться.

Соромно від закордонних вояжерів, котрі змушені дивитися на цей безлад. І яке враження у них може скластися від поїздки в Україну? Могильні квіти на дорозі? Дорога у Європу поивнна мати інший вигляд. Чи не так?

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!