Про Володимир-Волинську гімназію імені О.Цинкаловського, як могутнє джерело знань та неабияких  успіхів гімназистів на різного рівня олімпіадах та конкурсах, видання писало неодноразово. Саме цей навчальний заклад міста б’є рекорди  успішності по  ЗНО, не тільки в області, а в Україні;  актуальній тематиці   наукових праць та призових місцях зі шкільних предметів.
18 квітня у культутрно-мистецькому центрі відбулося нагородження переможців. На захід під девізом «Per aspera ad astra» зібрався повний зал людей. Орім самих  юних дарувань, а їх було близько сотні, підтримати своїх дітей та їхніх вчителів прийшли представники управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому,  батьки, політики та духовенство.
Нагородження відбулося за декількома напрямками. Спершу на червону доріжку запрошувалися призери міських, обласних олімпіад з навчальних дисциплін, яким було вручено грамоти управління освіти, молоді та спорту МВК, сертифікати «АдреналінСіті» та солодощі.
Після них на п’єдестали піднялиси  переможці конкурсу захисту наукових робіт   Малої Академії наук разом із керівникам та вчителями-наставниками, яким, окрім слів вдячності та побажань нових злетів, вручалося матеріальне заохочення. Та не тільки.  Усім присутнім було подаровано не одну хвилину настрою від виконання музичних та танцювальних номерів.
У народі побутує думка, що людина народжується із зерном у руці. Потрібно тільки віднайти те поле, де воно проросте. Саме таким врожайним полем для дітей стала гімназія імені Цинкаловського. Завдячуючи високопрофесійному педагогічному колективу, керівництву навчального закладу, котрі зуміли не лише побачити те зернятко, а й підготувати для нього благодатне поле, гімназисти зуміли добитися високих результатів, рівних яким немає у жодному освітянському закладі Володимира-Волинського.
Ось тільки чомусь  дітей, які відстоюють не лише честь  гімназії, а й  прославляють тисячолітній град далеко за його межами, не прийшли привітати та підтримати «батьки» міста. У залі були   помічник нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч, представник Фонду Ігоря Палиці та депутат міської ради, батько  переможниці конкурсу наукових робіт  Ірини Руслан Мороз. Невже далеко не щоденний захід, ретельно підготовлений дітьми, батьками та вчителями,  не зацікавив владу міста?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!