Засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді на 2017 рік відбулося у міськвиконкомі учора.

Володимир-Волинська міська молодіжна громадська організація «Реверс», яка представляла  проекти «Турбота взамін на любов» та «Військово-спортивний дитячо-юнацький табір» оприлюднила творчий та фінансовий звіти про їх реалізацію. Її очільник Максим Климюк зазначив, окрім бюджетних коштів та запланованих власних, залучались і спонсорські. Так, за отримані від міськради 10 тисяч гривень у табір, організатором якого є Руслан Бормовий, були придбані два намети, ще один куплений власним коштом. Окрім того, додатково було організовано харчування для дітей. В результаті за три заїзди табір відвідало 40 дітей. Цьогоріч планується збільшити кількість днів у кожному заїзді з 6-ти до 8-ми. Оскільки, за словами Руслана, запланованого часу не вистачає на повний курс освоєння програми. Та й дітям до снаги  такі навчання за іноземною методикою. Адже в Україні лише три таких табори. Член конкурсної комісії Світлана Федонюк зауважила, що в урочищі Вовчак, яке є місцем створення УПА, також організовується таборування, що базуватиметься на традиціях та звичаях повстанців. Вона поцікавилась, чи не планує «Рейнджер кемп» долучитися до нього або співпрацювати. Руслан Бормовий пояснив,  у них інша методика навчання, і додав,  що  у табір зареєструвалось 30 відсотків учасників.

Проект «Турбота взамін на любов», у якому взяли участь близько п’ятнадцяти учасників, – дітки з обмеженими можливостями, завоював прихильність у них, і їхніх батьків. Його автор Оксана Сапіга разом з Максимом Климюком зуміли не тільки витягнути з домівок дітей, котрі стали заручниками хвороб, а й організувати цікаве дозвілля для них та їхніх рідних. Проект, який офіційно завершився, продовжує свою діяльність. Організатори віднаходять можливості зібрати усіх учасників й цікаво та корисно провести час. Окрім того, завдяки благодійникам та спонсорам вдалося допомогти з лікуванням деяким учасникам. Світлана Федонюк поцікавилась, чи не планується долучити до проекту не тільки дітей, а й дорослих, котрих хвороба обмежила у спілкуванні зі світом? Максим Климюк пообіцяв подумати над цим питанням. Щодо коштів, які залучались з бюджету на проект «Турбота взамін на любов», 10 тисяч були витрачені на канцтовари, призи, сувеніри, повітряні кульки, солодощі тощо. Набагато більше пішло власних грошей, ніж було заплановано, на інші потреби, зокрема на поїздки до Рівненського зоопарку, урочище Фастів, де знаходиться кінна ферма та інше.

У підсумку, за результатами моніторингу проектів «Турбота взамін на любов» та «Військово-спортивний дитячо-юнацький табір» було одноголосно прийнято рішення щодо їх реалізації. Комісія оцінила виконання – задовільно.

Максим Климюк та Руслан Бормовий подякували управлінню молоді та спорту за підтримку, а також Наталії Ярощук та усім, хто долучився до вищевказаних проектів, і пообіцяли й надалі  працювати над вдоскналенням та покращенням їх реалізації.

Пропозиції, що виносились у ході засідання, стосувались збільшення фінансування. На думку членів комісії, це буде стимулом для участі інших організацій.

Голова комісії, заступник міського голови секретар міськради Олег Свідерський анонсував наступне  проведення міського конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) , яке розпочнеться 1 травня і триватиме рівно місяць. Детальніше – згодом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!