«Кожна копійка повинна бути на рахунку», – підсумував розгляд питання виконання бюджету за І квартал   на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради  міський голова Петро Саганюк.

З інформації начальника фінансового управління Тетяни Шибирин стало відомо, що бюджет міста перевиконано на 115 %, що у грошовому еквіваленті – додатково надійшло 4,6 млн.грн. Проте у міського голови постало ряд запитань щодо фінансування ТМО, а радше, яку суму коштів виділяє район та об’єднані територіальні громади на місцеву медицину.

«Район виділяє гроші на утримання ФАПів, а решта – де?, – звернувся до головного лікаря Олександра Клачука міський голова.- Хіба люди з району не лікуються у лікарні? Чому з міського бюджету постійно довиділяються кошти на медикаменти? Адже в районі проживає 25 тисяч населення!».

Зважаючи на подібний стан, дано доручення на наступне засідання виконавчого комітету подати розрахунок в розрізі затрат на лікування міських та жителів району.

Вже у цьому році на медикаменти місто довиділило понад 300 тисяч гривень. На черговій сесії вирішуватиметься питання виділення коштів на хімреактиви. Ось тільки чомусь громади та районний бюджет умиває від цього руки. Невже вважають, що сільському жителю  досить у напівпорожній ФАП зайти і здоров’я відразу ж покращиться?

Крім цього, й досі не вирішується питання фінансування утримання учнів із сільської місцевості, котрі відвідують заклади освіти та школи естетичного виховання.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!