Незабром літо, пора відпочинку. Не кожен має можливість поїхати на моря-океани, проте може відпочити у  рідному місті. І хоча Володимир  не може похвалитися відпочинковими зонами, де був би повний спектр розваг, та є місця, де  порожньо не буває у погожу днину. Зокрема, це – дитячий пляж біля мосту на Заріччі, Лісне озеро, так звана плотина, що на вулиці Стравинського та ще декілька місць вздовж річки Луги. На жаль, Риловиця, яка заросла хащами, у цей список не входить, бо на її березі можна побачити місцевих п’яничок.

Якщо говорити про кожну водойму окремо, на озеро Лісне хоча й їдуть відпочивальники, але, здебільшого, – рибалки любителі посмажити шашлики на природі. Купатися не поспішають, бо вода є брудною.

Громадський пляж на Заріччі вважається популярним серед дітвори, тому й називається “дитячим”. Хоча  чимало дорослих любить поніжитися там на сонці. Однак пірнути у воду може хіба що п’ятирічна дитина. Бо води там  по коліна. Міська влада подбала про лавки, щоб люди могли посидіти. А представники Волинської міської організації ВО “Батьківщина” облаштували волейбольний майданчик, навели лад у роздягальнях, які нерідко слугували за вбиральні, покосили траву, зібрали сміття з води у прибережній зоні та насадили дерев. Залишається сподіватися, що їхня робота буде цінуватися. Хоча мало в це віриться, знаючи наш народ. Було б непогано відремонтувати сходинки, на яких можна ногу скрутити, і поставити туалет. Бо справляти нужду нема куди. І можна сміло йти приймати сонячні ванни.

Справжнє жахіття коїться на вулиці Стравинського, на березі, так званої плотини. Хтось розвалив приміщення, яке було неподалік, і тепер ці руїни “прикрашають” відпочинкову зону, де також збирається чимало відпочивальників. Окрім того, купа обрізаних дерев. Хто це все і коли прибиратиме – невідомо. А літо ось-ось вступить у права.

Є ще місця вздовж річки Луги, де люди купаються. Серед них – Білі береги і ще кілька місцинок, які люди самі облаштували.  Хотілося б, звичайно, кращі відпочинкові зони, щоб і гірки були. і морозиво продавалось, і соки холодні. Але маємо те, що маємо.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!