З метою популяризації рухової активності, підвищення рівня спортивної майстерності, на стадіоні «Олімп» пройшли змагання серед допризовної молоді. Захід є щорічним та традиційним. До програми змагань входять: біг на 100 м, підтягування, метання гранати та біг 1500 м. Участь в заході взяли представники усіх шкіл міста, команди з агротехнічного коледжу та вищого професійного училища.

Переможців визначали в особистому та командному заліку в кожному виді. Так, у бігу на 100 м кращими були представники гімназії, підтягувалася найкраще команда ВПУ, метнули гранату найдальше також представники ВПУ, а крос пробігли найшвидше хлопці з агротехнічного коледжу.

За результатами усіх видів програми визначили команди – переможці. ВОскільки  представники агротехнічного коледжу та гімназії набрали однакову кількість очок і отримали перше місце, другими стали хлопці з вищого професійного училища. Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками від міського управління освіти, молоді та спорту.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!