З приводу публікації «Самозванці чи шахраї?» Волинський обласний учбовий центр АПК за підписом директора Р.М Войтюк  надіслав своє бачення, в якому вважає, що викладена В. Прогонюком інформація є безпідставною.

ВОУЦ АПК  є державним навчальним закладом, перебуває у функціональному управлінні Департаменту агропромислового розвитку ВОДА та на підставі статуту здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації робітничих кадрів для с/г підприємств, фермерсььких, особистих селянських господарств та проводить підвищення кваліфікації спеціалістів аграрної галузі, цільове курсове навчання за договорами з підприємствами, установами, державною службою зайнятості та фізичними особами.

ВОУЦ АПК має усі необхідні ліцензії, свідоцтва про реєстрацію та атестацію, статут.   До сккладу учбового центру входять учбові пункти, у тому числі  у Володимирі-Волинському. Завдячуючи багаторічному досвіду надання освітніх послуг, центр має власну навчально-методичну базу та кадровий потенціал.

Воробей Людмила Федорівна є штатним працівником з 04 січня 2018 року, працює на посаді методиста. За нею закріплені Володимир-Волинський та однойменний район,  а ткож Нововолинськ, Іваничівський, Локачинський, Любомльський та Луцький райони.  Воробей Л.Ф може здійснювати діяльність від імені ВОУЦ АПК на території області.

Щодо  податків, то усі навчальні заклади їх сплачують у бюджети тих міст, населених пунктів, на території яких зареєстрований навчальний заклад. Це передбачено Податковим кодексом (юр.адреса ВОУЦ АПК м. Луцьк).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!