На ремонт дороги державного значення Н-22 Устилуг–Луцьк–Рівне цього року витратять більше 117 мільйонів гривень. Йдеться на Волинсских новинах.
Поточний середній ремонт на ділянці протяжністю 673 метри (між 1,127 і 1,8 кілометрами дороги) виконуватиме ТОВ «Автомагістраль-Південь». Договір із товариством Служба автомобільних доріг у Волинській області уклала 20 квітня. Вартість робіт оцінили у 9,56859 мільйона гривень.
Своєю чергою, поточний середній ремонт дороги на ділянці протяжністю 5,85 кілометра (права смуга траси, що знаходиться між 98,95 і 104,8 кілометрами) здійснюватиме ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс». Договір на здійснення робіт, які оцінили в 107,7937 мільйона гривень, із товариством також підписали 20 квітня.
Відповідно до договорів, у обох випадках підрядник гарантуватиме якість виконаних робіт, зокрема на дорожнє полотно та асфальтобетонне покриття, упродовж 8–10 років.
Окрім того, під час виконання ремонту замовник здійснюватиме контроль і систематичні перевірки, а у випадку виявлення неякісно наданих послуг підрядники зобов’язані усунути порушення за власний рахунок.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!