На черговій сесії  міської ради, зважаючи на гальмування вирішення  проблем, які висувають виборці, депутат Максим Клим’юк вчергове виносив їх на розгляд депутатського корпусу з надією на позитивне реагування.

Перше, що  озвучив на сесії, – завершення благоустрою на вулиці Броварній, де завдяки спільним зусиллям його, як депутата та нардепа Ігоря Гузя, жителі мають змогу користуватися водогоном, який  нещодавно передано на баланс водоканалу.

Проте питання  асфальтування вулиці  чомусь за незрозумілими причинами  затягується.  Зважаючи на це, Максим Клим’юк вирішив діяти рішучіше: вимагав назвати чіткі терміни  завершення благоустрою на цій вулиці.

Крім цього, неодноразово депутат порушував питання ремонту прибудинкової території по вулиці Князя Василька, 3.

«Навколо цього двору з усіх боків покладено бруківку, проте у  самому дворі, що у центрі міста, неможливо ходити. Коли йде дощ, уторюються великі баюри, люди прокладають дощані проходи», – навів факти Максим Клим’юк, звертаючись до депутатів.

Можливо по тій причині, що на сесії був присутнім та виступав нардеп Ігор Гузь (про це видання подасть окремо), міський голова запропонував за підсумками виконання піврічного бюджету вишукати фінанси на асфальтування вулиці Броварної та благоустрою прибудинкової території по вулиці Князя Василька, 3. Дані роботи плануються виконати паралельно із благоустроєм скверу, що межує із вищезгаданим будинком. Попередні терміни: в контексті   виконання заходів до 1030-річчя Володимира-Волинського.

Будемо сподіватися, слово міського голови не розійдеться з ділом.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!