Двадцять пята сесія Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 25 квітня, вчергове довела не лише  те, що не завжди більшість депутатів приймають логічні  рішення, а й те, що подекуди обнопартійці не підтримують проект рішення свого колеги-депутата.

Перед початком роботи депутати оприлюднили ряд запитів: Ярослав Жук запропонував привести до санітарних норм госпорозрахуноковий ринок; Ігор Шевчук звернувся до депутатів підтримати виділення коштів на заміну вікон та дверей на енергоощадні у ТМО; Олег Тимосевич – вишукати кошти для покриття бруківкою пішохідних доріжок за залізничним переїздом (район військової частини) та ряд інших.

Депутат Руслан Мороз апелював запит до міського голови  щодо залучення на засідання земельної комісії для детального висвітлення відповідних питань керівників відділів та управлінь, які готують рішення або в користь яких ці рішення приймаються. Крім цього більшість депутатів вимагають додавати до проектів рішень пояснюючі записки. Це, здебільшого, стосується відділу житлово-комунального господарства та будівництва, головного архітектора, керівника ЖЕК.

Даний запит не родився на рівному місці, оскільки вкотре на розгляд сесії виносилося питання надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зокерема Ничипору Р. А орієнтовною площею 1435 м кв із земель комунальної власності по вулиці Ковельська, 25а, з метою передачі в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

«Ми на засіданні земельної комісії бачили документи на право власності на майно за адресою Ковельська, 25, а не 25-А. Пропоную депутатам не підтримати це рішення у цій частині та порекомендувати заявнику спершу надати документи на право власності на об’єкт за адресою Ковельська, 25-А, а  вже потім вирішувати питання про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою  під цією будівлею», – звернувся до присутніх Руслан Андрійович.

Однак, коли дійшло до прийняття рішення, більшість депутатів не дослухалася до Руслана Мороза і все ж таки натиснула на зелену кнопку, тим самим давши рішенню хід.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!