На прес-конференції, яка відбулася у Нововолинську у молодіжному  ресурсному центрі “Нові крила”,  Ігор Гузь виокремив дві проблеми, що стосуються Володимира-Волинського, до розв’язку яких він докладає і продовжуватиме докладати зусиль.

Перша стосується школи-інтернату. Є шанси, що на наступній сесії Волинської обласної ради буде прийняте рішення щодо приєднання Сенкевичівської школи-інтернату І-І ступеня до Володимир-Волинського закладу, що дозволить у деякій мірі врегулювати питання, пов’язане з пропорцією – 70/30, яка прописана у законі  щодо закладу обласного підпорядкування, який фінансується з обласного бюджету. Голова ОДА Олександр Савченко 3 травня планує приїхати у Володимир, і в рамках робочого візиту відвідати навчальний заклад. Після чого буде прийняте принципове рішення, яке допоможе школі безболісно розпочати новий навчальний рік у 2108 році.

   Друга проблема пов’язана зі станцією переливання крові, – одного з найпотужніших підприємств на Західній Україні по виготовленню стратегічно важливого препарату крові – «Альбуміну». Йдеться про скорочення у рамках оптимізації 60 відсотків колективу. Депутат вважає що колектив потрібно зберегти, а не скорочувати. Такі дії ведуть до закриття закладу.  Окрім того, є підозра, що все робиться для того аби ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма», яке спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних високотехнологічних препаратів з донорської крові людини, зокрема того ж «Альбуміну», став монополістом, і не дати менш потужним підприємствам, таким як Волинська станція переливання крові, заповнювати свою частку ринку, оскільки її продукція є втричі нижчою по ціні. Нардепа закликає до вирішення питання залучатися якнайбільше людей. Зі свого боку він обіцяє зробити все можливе, щоб зберегти підприємство.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!