На сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Ярослав Жук подав на розгляд та надівся  на підтримку з боку колег блок проектів рішень. Зокрема, подав проект Положення про порядок складання і затвердження фінансових планів комунальних підприємств та проведення контролю щодо їх виконання; про внесення змін до Положення про постійні комісії міської ради (в частині поіменного голосування на засіданнях); про заслуховування звітів керівників виконавчих органів міської ради; про заслуховування звітів першого заступника міського голови та інших його заступників.

Ярослав Іванович  вже не вперше загострює на подібних питаннях увагу, посилаючись на низький рейтинг довіри до влади міста, який за результатами опитування на сайті «Володимир Медіа» сягає  лише 11%.

Проте дані рішення не були підтримані, оскільки не віднайшлося ні політичної волі, ні більшості в залі.

Крім того, не було підтримано документ депутатки Віри Сєргєєвої, котра подала проект порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та комунальних закладів, що належать до спільної власності громади міста. До речі, даний проект рішення виноситься на розгляд депутатів вже не вперше. Проте чомусь навіть однопартійці пані Віри не змогли дійти до спільної згоди, коли натискали кнопки на своїх планшетах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!