На чергову сесію міської ради завітав народний депутат Ігор Гузь.  Не для галочки, а задля того, щоб донести до депутатів певні бачення вирішення тих чи інших проблем.

На початку Ігор Володимирович зачепив тему подальшої долі школи-інтернату.

«Була організована зустріч з міністром освіти Лілією Гриневич, яка, на мою думку, стала на наш бік. А позиція міністра в даному контексті є важливою. Надіюся, що на черговій сесії обласної ради даний процес все ж таки буде врегульовано».

У подальшому виступі Ігор Гузь торкнувся теми асфальтування доріг Волині, у тому числі Володимира-Волинського та району;  проведення фестивалю «Княжий»; відкриття дитячих та спортивних майданчиків у місті; монтажу водогону на вулиці Броварній. До речі, натякнув на тому, що тільки один депутат міської ради Максим Климюк звертався до нього з приводу вирішення питання щодо виділення певної суми коштів із державного бюджету на водогін.

Не оминув децентралізаційних моментів, зокрема в частині приєднання прилеглих населених пунктів до міст обласного значення без проведення виборів. Проте Володимир-Волинський такий шанс втратив, оскільки прилеглі села, які межують з містом,  увійшли до складу ОТГ.

Спільно із фондом Ігоря Палиці депутат Ігор Гузь на теренах Володимира-Волинського та Нововолинська  започатковує конкурс «Чистий двір». «За кошти фонду  оновлятимуться лавки, встановляться дошки оголошень, проводитиметься озеленення двору. Проте з єдиною умовою: до цих робіт повинні долучатися  мешканці будинків, у дворах яких проводитиметься благоустрій», – повідомив депутат.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!