На прес-конференції нардепа Ігоря Гузя йшлосяі й про інші питанння. Зокрема, про  співпрацю з Міністерством екології на предмет за діяння коштів екофонду для будівництва полігону відходів у Нововолинську та Володимирі. Вже подані заявки за сприяння депутата у мінекологію щодо виділення 10,2 млн. грн. Зокрема на будівництво полігону твердих побутових відходів у Володимирі-Волинському і придбання сміттєвоза для збору та транспортування твердих побутових відходів та придбання сміттєвоза для збору і транспортування твердих побутових відходів та необхідної техніки у Литовезькому ОТГ.

Окрім того, триває робота над вирішення питання реставрації «Городища-Валів». Зі слів депутата, це досить складний і системний проект, який повинен бути розбитий на декілька етапів. Перший – оформлення усієї проектно-кошторисної документації, її вартість – 700 тисяч гривень. Вже вдалося віднайти понад 300 тисяч гривень. Так, листопада Волиньрада підтримала виділення 126 тис. грн., а у квітні – 205 тисяч. Далі – слово за громадськістю, яка повинна визначитись, якою бути історичній родзинці міста. Після чого мають бути завершені розкопки. А вже тоді потрібно приступати до облаштування території. Ціна питання початкових робіт – 15-20 мільйонів. На думку депутата, для тисячолітнього Володимира – це чи не основний історичний інфраструктурний проект, який повинен бути відреставрований і стати привабливим для туристів.

Окрім того, спільно з Устилузькою ОТГ планується розпочати оновлення ДОТів, розташованих на території громади, яких налічується 14, і створити музей. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!