Про цю мужню та незламну жінку, маму трьох дітей, – Надію Нестеренко, видання розповідало. Нагадаємо: вона намагається поставити на ноги наймолодшого, Іванка, котрий хворіє на ДЦП. Лікарі давали невтішні прогнози, однак Надія не здалася, і сьгодні хлопчик, якому пророкували повну нерухомість, рухається, розмовляє та вже закінчує перший клас. Єдина проблема, не може ходити. Однак після кількох реабілітаційних курсів за спеціальною системою, став на лижі і ролики. Та для повного одужання потрібні кошти.

Так, кілька днів тому жінка зверталась по допомогу до небайдужих людей на черговий курс реабілітації для Іванка. Варто зазначити, що певний час у цьому її допомагав благодійний фонд “Подаруй життя малятку”.  Однак після того, як з’ясувалось, що його волонтери заробляють на хворій дитині, натомість на її потреби виділяють мізер, жінка звернулась із заявою до поліції і відмовилась від їхніх послуг.

Дізнавшись про проблему, не залишився осторонь  депутат міської ради Максим Климюк, котрий не перший рік займається благодійністю і опікується родинами, у яких  виховуються дітки з інвалідністю, і надав матеріальну підтримку. Пані надія була приємно вражена несподіваною допомогою від депутата, і на своїй сторінці у Фейсбук висловила вдячність йому та іншим благодійникам, завдяки яким хлопчик робить чергові кроки до одужання у Карпатах. Максим Климюк зазначив, що це не одноразова допомога, і пообіцяв й надалі по мірі можливостей допомагати хлопчику з лікуванням. Окрім того, запросив Надію Нестеренко з Іванком долучитися до проекту “Турбота взамін на любов”, який незабаром знову стартує,  а його організатори вже готують для учасників цікаву програму.

Охочі допомогти йому у цьому можуть зробити, переказавши гроші на рахунок мами:   Ощадбанк: 5167490070626966, Надія Миколаївна Нестеренко. Жінка буде вдячна за будь-яку підтримку. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!