Для в’їзду на територію Європейського Союзу необхідно буде отримувати спеціальні дозволи. Нововведення стосуватиметься всіх осіб, які подорожують в рамках безвізового режиму, пише transkarpatia.

У середу 25 квітня, посли країн ЄС підтримали запровадження європейської системи інформації про поїздки та дозволів (ETIAS). Про це повідомляється на сайті Ради Європейського Союзу.

Єдина загальноєвропейська система дозволить проводити попередню перевірку громадян третіх країн, які намагаються в’їхати до Шенгенської зони за умовами безвізового режиму. Очікується, що це сприятиме підвищенню внутрішньої безпеки, запобіганню нелегальній імміграції, охороні громадського здоров’я та зменшенню затримок на кордонах шляхом виявлення осіб, які можуть становити ризик в одній з цих областей, перш ніж вони прибудуть на зовнішні кордони ЄС.

Особам, які подорожують без віз, необхідно буде отримати попередній дозвіл на поїздку. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через Інтернет. Вартість такого документу становитиме 7 євро.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!