22 травня в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, передає ICTV. Варто ознайомитися з правилами, щоб не провалити тестування.

Отже, за що можуть не допустити до здачі ЗНО?

По-перше: не допустять на тестування в разі, якщо відсутній один з наступних документів: сертифікат ЗНО; документ, що засвідчує особу; запрошення-перепустку.

Також проблеми можуть виникнути, якщо учасник кардинально змінив зовнішність, наприклад, перефарбував волосся з білого в чорний колір і його важко впізнати на фото в документі.

Крім іншого, перешкодити проходженню зовнішнього незалежного оцінювання може банальне запізнення. Варто врахувати, що допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання.

По-друге,  існує ряд  причин, за яких  можуть відсторонити від здачі ЗНО.

  1. Абітурієнтам заборонено користуватися мобільним телефоном, планшетом, смарт-фонами або іншими засобами зв’язку для зберігання, обробки або відтворення інформації. Випускники не можуть мати при собі навіть вимкнений телефон або будь-які інші гаджети.
  2. Якщо абітурієнта зловлять за фотографуванням завдань ЗНО або спілкуванням з іншим учасником, то відразу ж виставлять з аудиторії без права перездачі.
  3. В пункт проходження тестування забороняється брати з собою верхній одяг, парасольку, сумку або рюкзак, книги та інші речі, які не передбачені процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може при необхідності вийти з аудиторії, але перед тим повинен залишити зошит з завданнями сертифікаційної роботи і бланки відповідей на робочому столі, поклавши їх заповненою стороною.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!