Близько місяця тому видання вирішило поцікавитись у  мешканців Володимира-Волинського, чи довіряють вони міській владі? Перш за все, Володимирмедіа вдячний усім респондентам, хто взяв участь в опитуванні, за  довіру та прихильність до нашого сайту. Приємно, що нас читають, коментують та обговорюють різноманітні проблеми і теми, які підіймаються журналістами на сторінках видання.

Варто відмітити й те, що в опитуванні взяло участь 4595 респондентів, що доводить  про їх небайдужу позицію до життя громади та обраної ними влади.

Отож, тепер про результати, згідно яких лише 509 читачів (11%) довіряє владі міста.  

На противагу цьому 3229 респондентів  (70%) не довіряють владі. За цим слідує, що така кількість опитаних  не довіряє  голові міської ради, його заступникам, керівникам управлінь, відділів та обраними депутатам. Навіть при тому, що у Володимирі-Волинському щось таки, а робиться для громади: облаштовуються дитячі та спортивні майданчики, ремонтуються вулиці, мало не щороку перекладається на тротуарах бруківка, встановлюються нові мережі освітлення. Проте  місто й  надалі залишається у плані створення нових робочих місць у напівдрімотному стані. Молодь та люди, які ще мають здоров’я, масово виїжджають на заробітки за кордон.

Решті – 857 (19%)   з опитаних просто не доводилося звертатися до влади за вирішенням різноманітних проблем. Тому й виставити оцінку їм важко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!