Протягом 8-9 травня у Володимирі-Волинському поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України, працівниками муніципальної варти та членами громадських формувань провели оперативно-профілактичне відпрацювання, – повідомляє “Волинь-Інфо” з посиланням на сектор комунікації поліції Волинської області.

Правоохоронці виявили 25 випадків адміністративних правопорушень, пов’язаних з розпиванням спиртних напоїв у громадських місцях і появою в громадських місцях у п’яному вигляді, три випадки дрібного хуліганства, а також 12 випадків порушення правил дорожнього руху.

Окрім того,  склали два протоколи за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського. Також поліцейські склали чотири протоколи за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.

Також здійснили перевірку 65 осіб, котрі перебувають на профілактичному обліку у відділі поліції. На двох громадян складено протоколи за порушення правил адміністративного нагляду за ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!