10-11 травня у Києві Асоціація міст України проходила семінар-тренінг «Формування моделі громади, дружньої до дитини»  для переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу, у якому взяли  участь представники органів місцевого самоврядування, установ соціального захисту, навчальних закладів, серед яких і директор Володимир-Волинського бізнес-центру Оксана Сапіга, проект якої став переможцем в одній з номінацій.

Її Виконавчий директор Олександр Слобожан розповів,  що  АМУ провела конкурс  серед громад-членів АМУ «Міста, дружні до дитини», на який надійшло багато цікавих проектів. Практики та ідеї, відібрані Конкурсною комісією, увійшли у видання, яке буде презентоване сьогодні. «Ці проекти і практики демонструють, наскільки у громадах змінилося і далі змінюється середовище для підростаючого покоління. Сьогодні, коли завдяки децентралізації та секторальним реформам місцеве самоврядування отримує більші ресурси та повноваження, громади мають можливість приділити належну увагу потребам підростаючого покоління, адже саме нинішнім дітям і молоді належить жити у реформованій країні», – сказав  він.
   Також нагадав, що наприкінці березня  був підписаний меморандум «Громада, дружня до дітей та молоді» між Кабінетом Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Фондом ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА), а також Асоціацією міст України та іншими організаціями. Метою цього Меморандуму є забезпечення співпраці та партнерства між Сторонами у впровадженні програми «Громада, дружня до дітей та молоді». Олександр Слобожан підкреслив, що Асоціація міст України приділяє серйозну увагу обміну досвідом і надалі надаватиме пріоритетне значення поширенню кращих практик органів місцевого самоврядування у різноманітних сферах, зокрема й у сферах культури, молодіжної політики, соціального захисту.
 Наприкінці заходу Олександр Слобожан вручив переможцямВсеукраїнського конкурсу серед громад-членів Асоціації міст України “Міста дружні до дітей” дипломи від імені Київського міського голови Віталія Кличка. Володимир-Волинський отримав нагороду за 1 місце у номінації “Краща практика”. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!