Різнокольорові кульки, гірлянди із паперових квітів, вишитий рушник та музика. Таким 17 травня у День вишиванки постав перед присутніми спортивний зал Володимир-Волинської ЗОШ №1.

Саме у цей день директор   навчального закладу Людмила Самусєва звітувала перед педагогічним колективом та батьками за рік свого директорства. Звісно, ця процедура вже стала традицією по навчальних закладах міста, проте щоразу Людмила Віталіївна безмежно хвилюється. А чи все врахувала у своєму звіті, а чи прийдуть батьки, щоб не лише послухати про роботу колективу школи, а й подати свої поради, зауваження та пропозиції.

Цьогоріч,  як і минулого року, зал наповнився вщерть.  Здебільшого батьками.  На  зустріч завітали заступник міського голови Лариса Кулікова та начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук.  Очолити президію одноголосно   довірили голові Ради школи, депутату Володимир-Волинської міської ради Максиму Клим’юку.

Перед тим, як приступити до офіційної частини зустрічі,  Максим Сергійович привітав усіх зі святом вишиванки, побажав   гарного настрою та позитивних емоцій.

«Звіт Людмили Віталіївни є досить об’ємним, проте надіємося, що виступ буде змістовним, цікавим та захоплюючим. Адже за рік часу у школі багато що змінилося у кращу сторону, зокрема проведено ряд ремонтів, діти на різноманітних конкурсах та олімпіадах показали відмінні результати,  на   спортивному майданчику  з’явилося  нове обладнання, облаштовано новий дитячий майданчик», – звернувся до присутніх Максим Клим’юк.

Звіт Людмили Самусєвої дійсно був об’ємним, однак у ньому не було жодного слова чи речення зайвого. Як зазначила Людмила Віталіївна,  у Володимир-Волинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 протягом 2017-2018 н.р. функціонує 20 класів, де навчається, 503 учні. У навчальному закладі на сьогодні  працює  52 педагоги.  Слід відзначити,  що в цьому році учні школи зайняли 25 призових місць у міських олімпіадах проти 16 у минулому.

«Не байдужі  до розвитку школи нашого міста міські депутати  та місцева влада, які на сесіях міської ради звертають увагу на проблемні питання установи та сприяють додатковому фінансуванню, –  окремо зупинилася у виступі Людмила Самусєва. –    У цьому навчальному році  за  сприяння народного депутата Ігоря Гузя було встановлено спортивне обладнання та дитячий майданчик за 150 тис. грн.., придбано інтерактивну дошку та проектор у кабінет інформатики за  65 тис.грн. Усі наші ініціативи підтримує та виносить на обговорення сесії міської ради наш депутат та голова ради школи Климюк Максим. Так, за його сприянням було виділено кошти в сумі 25 тис грн на проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту та обладнання спортивного майданчика зі штучним покриттям».

Виступаючи від імені батьків, голова ради школи Максим Клим’юк подякував пані Самусєвій за активну життєву позицію, креативність та далекоглядність. Бо тільки тим, хто стукає, відкривають двері.   Побажав  нових досягнень, цілеспрямованості та ще кращих результатів на педагогічній ниві. Окремо виніс вдячність  батькам за те, що не стоять осторонь виховного та навчального процесу, підтримують спільні проекти та дбають про розвиток школи.

Сам же звіт присутні оцінили позитивно. Інакше й не може бути, коли дирекцію школи очолює молодий та активний педагог.

А щоб зустріч набула невимушеного спілкування та дарувала настрій кожному, силами дітей   організовано цікаву концертну програму.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!