Завдяки небайдужим підприємцям та жителям Володимира-Волинського уже одинадцятий рік поспіль проводиться благодійна акція «Все добро дітям».

Напередодні Дня захисту дітей, який в Україні відзначають 1 червня, заступник міського голови Лариса Кулікова разом із директор ФПП «Бізнес-Центр» Оксаною Сапігою та бухгалтером цього  центру ОленоюБайкевич передали від підприємців та небайдужих жителів нашого міста усі зібрані подарунки та солодощі  учням школи-інтернату для дітей з вадами слуху та дітям, які потрапили у складні життєві обставини. Надзвичайно приємно було бачити при цьому радісні посмішки школярів, які ще у шкільних коридорах зустрічали нас обіймами. А коли діти побачили  гостя-клоуна з оберемком повітряних кульок– їхній радості не було меж.

Велику подяку хочеться висловити усім хто доєднався до створення свята малечі:

Руслану Морозу, Самчук Світлані, Коляді Оксані, Омелянюк Володимиру, Зай Ярославу, Ничипор Олені, Принді Андрію, Приступчуку Олегу, Галун Інні, Антощак Тетяні, Новицькій Зої, Кублію Анатолію, Мохончуку Андрію, Шандалко Наталії, , Омельчук Тетянї, Лущакевич Любові, Корень Аллі, Федоришину Ігорю, Дорош Інні, Антонюку Григорію, ТзОВ «Хлібозавод» та Ярославу Огородюку – клоуну із квітами з кульок.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!