І знову Володимир-Волинський народний аматорський театр “Відродження” ім. Богдана Берези районного будинку культури, режисером якого є Олена Шарко,  відзначився призовими місцями тепер уже у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Соняшник”, який проходив у Києві  і у якому взяли участь чимало таланових солістів та творчих колективів з усієї України, вікова категорі учасників 5-35 років.

Актори  театру на огляд журі  та глядацької аудиторії представили осучаснені уривки з п’єс:  “Наталка Полтавка” (головні ролі зіграли Олена та андрій Шарко), “За двома зайцями” (Олена та Яна Роман), монолог «Жінко, чого ви плачете?» у прочитанні Яни Роман, котра також виконала патіротичні пісні про Україну. Окрім того,  уривок з поеми «Відьма» та «Лист солдату» прозвучав у виконанні Оксани Трикуш.

Так, перше місце та Гран-прі у номінаціях”акторська майстерність” отримали Олена та Андрій Шарко, окрім того, ще одне Гран-прі присудили Олені Касьянівни та Яні Роман, котра здобула ще одну перемогу у старшій віковій категорії. Перше місце та почесна грамотау старшій категорії  дісталась Оксані Трикуш. Також Олена Шарко була відзначена почесною грамотою Міністерства культури України.

Позитивні відгуки про роботу театру отримала Олена Шарко від члена журі, заслуженої артистки України театру у кіно  Юлії Раденко, котра зазначила, що усі актори театру відзначились високою майстерністю.

Поїздки на фестиваль не відбулося, якби не спонсори, котрі підтримали колектив і взяли на себе фінансові втрати. Це – депутат обласної ради, очільник ТзОВ “П’ятидні” Валерій Діброва та депутат міськради Максим Климюк.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!