754 відвідувача звернулося  до Володимир-Волинського ЦНАП за тиждень. Дану цифру озвучила на щовівторковій оперативній нараді 22 травня керівник установи Алла Троць. Як наголосила вона, спостерігається затримка на 2 місяці у виготовленні та видачі звичайних паспортів. Хоча тим, хто виявив бажання   отримати закордонні паспорти по достроковому, – видача їх відбувається в межах двох тижнів.

У Володимирі-Волинському, хоча зі значними потугами,  й надалі продовжується кампанія по демонтажу старих поштових ящиків, які не лише втратили своє призначення, а й набули неприглядного вигляду.

Не зважаючи на те, що у місті функціонує три ринки, вулична торгівля із землі, зокрема на Ковельській, й надалі відбувається. І це при тому, що місто має дві потужні контролюючі установи: держпроспоживслужбу та муніципальну варту.

Згодом розпочнеться ремонт у навчальних закладах. І там, де немає пандусів, дано завдання їх облаштувати. Зависло у повітрі питання пільгових перевезень у світлі останніх законодавчих змін. Проте дана проблема гальмується, як наголосив начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк, через те, що Волинська обласна рада й досі не прийняла середній тариф на перевезення пасажирів по області.

Перед початком літніх канікул варто все ж таки провести інспектування дитячих майданчиків. Це зумовлено із безпекою дітей. Окрім цього, перевізникам спільно із адміністрацією освітянських установ потрібно більш серйозно віднестися до транспортних перевезень дітей задля уникнення аварійних ситуацій.

Розпочинається набір у навчальні до дошкільні заклади. Багато хто із володимирчан та навіть жителів із прилеглих до міста ОТГ бачать своїх дітей у закладах Володимира-Волинського. Зокрема, наголос ставиться на гімназію, яка й так за чисельністю учнів не вкладається у нормативи.

Є надія, що на базі комунального господарства «Троянда» найближчим часом функціонуватиме розсадник різноманітних порід дерев. Це дасть змогу не лише мати свій власний посадковий матеріал, а й отримати певні прибутки із реалізації.

І насамкінець – бездомні пси. Ця проблема у Володимирі-Волинському й надалі не зникає. Вже декотрим зграям   дають імена тих керівників, де собаки  облюбовують територію. Зокрема, біля госпрозрахункового ринку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!