Сьогодні у НВК №3 відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті учаснику АТО та колишньому учневі цього навчального закладу Ігорю Балабоскіну.

У серпні 2015 року Ігор Балабоскін добровольцем був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив заступником командира батареї по роботі з особовим складом 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. З жовтня 2015 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

4 листопада 2015 року молодший лейтенант Балабоскін помер внаслідок відриву тромбу під час виконання бойового завдання в районі селища міського типу Станиця Луганська Луганської області. 8 листопада 2015 року похований на Алеї Слави Центрального кладовища міста Чернівці, де проживав з дружиною та двома синами.

На відкриття пам’ятної дошки завітали міський голова Петро Саганюк із заступником Олегом Свідерським. музичний супровід заходу забезпечував військовий оркестр. Священик Собору Різдва Христового Микола Удуд відслужив панихиду та провів обряд освячення. Теплі слова звучали від першої учительки бійця, котра зауважила, що Ігор Балабоскін запам’ятався їй щирим, товариським та старанним хлопчиком з білим комірцем. І дуже шкода, що війна забирає найкращих.  Насамкінець учні школи поклали квіти до меморіальної дошки.

 В

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!