Громадський пляж на березі Луги біля зарічанського мосту – є одним з найпопулярніших місць відпочинку влітку.  І хоча щороку рівень води у річці падає, це не заважає людям ніжитись на сонці або, сховавшись під розлогими вербами, насолоджуватись відпочинком.  Завдяки представникам політичної сили тут є майданчик для гри у волейбол, лавки, які облаштувала міська влада. Однак  один з головних моментів ось уже не один рік потребує уваги. Це – східці, по яких відпочивальники, переважна більшість яких – діти,  заходять у воду. Дерев’яні щаблі прогнили, сходити ними незручно, бо до того ж слизько і є ймовірність травмуватись. Тому варто щось із ними робити.

Оскільки річку чистити ніхто не збирається, бо на це потрібні чималі кошти, а може й бажання,  полагодити східці можна. Бо майданчик – майданчиком, лавки – лавками, а люди йдуть у першу чергу купатися. Навіть попри те, що води щороку стає менше. Адже для багатьох  пляж є улюбленим  місцем відпочинку, оскільки у місті їх не так і багато, і до того ж знаходиться майже у центрі міста. Тому дітвора та мамусі з малечею, котрі немають можливості десь їхати, обирають саме його, звідси й назва –    дитячий пляж. Шкода, що ніхто не додумався там солодощі продавати .

Хто повинен ремонтувати східці: міська влада чи Зарічанська ОТГ, які ділять між собою територію відпочинкової зони? Чи все ж на них звернуть увагу, коли хтось покалічиться? Чи може знайдуться спонсори, котрі допомуть вирішити це питання?..

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!