Волинські лісівники оголошують конкурс на найкращий проект дендропарку, скверу чи пам’ятної алеї і пропонують за перемогу 25 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Призовий фонд конкурсу становить 50 тисяч гривень. Він розподілятиметься таким чином: 1 місце – 25 тисяч гривень; 2 місце – 15 тисяч гривень; 3 місце – 10 тисяч гривень.

До участі у конкурсі запрошуються колективи підприємств та організацій усіх форм власності, представники навчальних закладів Волині, фахівці із ландшафтного дизайну, в тому числі – дизайнери-початківці з числа учнівської молоді.

На конкурс прийматимуться: графічні та художні роботи, також макети з фігурними зображеннями та елементами інфраструктури майбутніх скверів та парків. При цьому додається описова частина: коротка характеристика місцевості, обраної для створення майбутнього парку чи скверу, із окресленням його значення для місцевої громади, символів та атрибутики. Подається також опис поетапного створення скверу, парку чи алеї, видового складу деревних порід та декоративних кущів, проектування освітлення, встановлення лавочок, смітників, архітектурних споруд, також умовний кошторис прогнозованих затрат, інформація про виконавців та можливих партнерів, зацікавлених у створенні парку, дендрологічного скверу чи пам’ятної алеї.

Для участі у конкурсі учасники заповнюють анкету-заявку відповідно до встановленого зразка.  Роботу на конкурс  можна подати до 1 серпня 2018 року. Подаються матеріали (проекти, ескізи, макети, малюнки) до оргкомітету конкурсу: прес-служби Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства (43000, м. Луцьк, пр. Волі, 30, Волинське ОУЛМГ). Телефон: (0332) 24-00-70, 24-00-69, е-mail: lis.volyn@gmail.com.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!