З 1 червня монетизують вартість проїзду у маршрутках для жителів міста. Про це розповідала начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ольга Томашук.

Вже підготовлено проект розпорядження, який згодом має пройти громадське обговорення. До переліку тих, хто матиме право на одержання монетарної компенсації вартості проїзду, входять учасники бойових дій, інваліди І, ІІ групи, діти-інваліди. Пенсіонерів до цього переліку не внесли. Вони й надалі користуватимуться правом безкоштовного проїзду за типом – два на рейс. Або вирушати тим рейсом, який визначений для пільговиків.

Як зазначила в розмові пані Томашук, середня вартість однієї поїздки, згідно розрахунку, становить 2,30 гривні. Тобто, у місяць нараховуватимуть від 69 до 332 гривні, в залежності від статусу пільговика.  Мало це чи багато, – вирішить громада під час обговорення. Тільки ці кошти  треба відшукати  у міському бюджеті. Документ – державний, а виконувати його доводиться за рахунок коштів місцевої громади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!