Фахівці відділу оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці спільно з правоохоронними органами викрили волинського підприємця, який протизаконно намагався експортувати дрова в Євросоюз.  Про це повідомляє “Під прицілом” з посиланням на прес-службу ГУ ДФС Волині.

Встановлено, що за його дорученням митний брокер двічі впродовж місяця подавав до митного оформлення експортні декларації на товари “дрова колоті березові” та “дрова колоті грабові” загальною вартістю 95 тисяч гривень. Серед інших документів, відповідно до законодавства, до декларації додається сертифікат “про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій”.

Перевіркою правоохоронних органів було доведено, що для отримання таких сертифікатів волинський підприємець підробив акти закупок, що посвідчують операції з придбання лісоматеріалів та відповідні підписи фіктивного продавця на накладних.

Такі дії у Митному кодексі України класифікуються як подання органу доходів і зборів документів, одержаних незаконним шляхом і, згідно зі статтею 483, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!