У Міднародний День захисту дітей на Площі Героїв відбулося нагородження переможців конкурсу “Володимир, дружній до батьків та малюків”, у якому взяло участь 14 закладів Володимира-Волинського. Мета конкурсу – стимулювати заклади до створення  комфортного середовища для батьків та дітей.

Так, серед закладів ресторанного обслуговування перемогу отримала піцерія “Веранда”, яка конкурувала з кафе “Край”. Серед магазинів “Респект”, “Ажур” “Караван” та “Панбуд” перше місце поділили  “Караван” та  ТЦ “ПанБуд”.  Серед банківських установ члени конкурсної комісії надали перевагу центральному відділенню “Ощадбанку”, де облаштували плаский вхід, є кнопка виклику ( у разі необхідності до матусь спустяться і допоможуть заїхати візочком), на другому поверсі –  дитячий куточок. Хоча досить вдало попрацював у цьому напрямку і “Укргазбанк“, де є місце з відповідною відміткою для пакування візочків, пандус, забавляючі предмети та напої. Серед державних установ перше місце посів  ЦНАП.

Усі перможці отримали сертифікати на суму 300 гривень для придбання додаткових іграшок у дитячі зони та дипломи від міського голови.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!