Делегації з міст Володимира-Волинського та Нововолинська сьогодні  працюють в парламентських комітетах та міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Поїздка відбулася за ініціативи депутата Верховної Ради Ігоря Гузя та сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

До складу делегації увійшли громадські активісти, представники місцевих ОСББ, підприємці, помічники нардепа, керівники громадських приймалень депутата та міськвиконкомів Володимир-Волинського  Нововолинська,  депутати та керівники структурних управлінь міських рад. У ході візиту делегація зустрілася з Ігорем Гузем, котрий розповів про свою роботу  у Верховній Раді, а також про підтримку нового Закону щодо виборів, який передбачає обрання народного депутата через відкриті списки.

Головні теми обговорень: правила проведення конкурсів з управління будинками, де ще не створені ОСББ; втілення державних проектів з розвитку спортивної інфраструктури, зокрема: облаштування футбольних штучних полів; напрямки фінансування програм з соціально-економічного розвитку.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!