Міністерство охорони здоров’я затвердило Примірне положення про госпітальний округ, яке визначає організаційні засади діяльності госпітальних округів, а також права і обов’язки органів влади, що здійснюють співробітництво у межах госпітального округу.

Учасниками госпітального округу є міські (міст обласного значення), районні ради та ради об’єднаних територіальних громад, що здійснюють співробітництво у сфері охорони здоров’я.

Для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі створюється Госпітальна рада. Вона є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу.

Саме про делегування представника до Нововолинського госпітального округу вирішувалося на сесії Володимир-Волинської районної ради 7 червня. Пропозицію голови райради Романа Гука щодо кандидатури – головного лікаря Устилузької міської лікарні В’ячеслава Цибаха, дещо здивувала депутата  Павла Карпюка. Звісно, як наголосив той, він не сумнівається у професійності пана Цибаха. Але варто було хоча б подати декілька кандидатур на обговорення депутатського корпусу.

Проте більшість все ж таки делегували В’ячеслава Цибаха. Бо не знайшли  його кандидатурі іншої альтернативи.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!