У Володимир-Волинському  районі розпочалися свого роду «жнива» після децентралізації. Першою ластівкою цьому є передача майна територіального центру соціального обслуговування РДА із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради. Саме це питання викликало бурхливе обговорення на сесії районної ради 7 червня.

Незважаючи на попереднє слухання даного питання на постійних комісіях, у депутатів виникло все ж таки декілька запитань до доповідача – директора терцентру Любові Столярчук. Все ніяк не могли дійти  згоди по майну, яке розташоване у селі Льотниче та місті Володимирі-Волинському.

Майно, що перебувало на балансі терцентру у селі Льотниче, не викликало жодних зауважень у плані його передачі до Зимнівської громади. Більше того, депутати делегували Зимнівській сільській раді повноваження у сфері соціального обслуговування та соціального забезпечення населення.

Єдине, що депутати вимагали пояснити, – це кому належатиме майно, що перебуває на вулиці Устилузькій, 32 у місті Володимирі-Волинському. Зрештою, після емоційних виступів та реплік, дане майно залишили у спільній власності громади району. До законодавчого врегулювання.

Окрім цього, щоб не виникало різноманітних неузгоджених моментів щодо обслуговування жителів району, які потребують соціальних послуг, районну раду внесли у склад засновників Терцентру. Заодно затвердили нову назву установи та положення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!