Минулого тижня  на нараді у міського голови порушувалось питання щодо харчування дітей у шкільних таборах. Зокрема мова йшла про школу №2, де є нарікання на його якість. Після публікації матеріалу у соцмережах відбулося обговорення, у ході якого батьки, чиї діти навчаються у другій одинадцятирічці висловили свої думки щодо даної ситуації. Прикро визнавати, але усі вони – негативні. Зі слів дописувачів, харчування є несмачним, одноманітним, а порції малими, якими діти не наїдаються. Одна мама поділилась, що її дитина постійно скаржилась на болі у кишечнику, допоки не перейшла до іншого навчального закладу, де не тільки задоволена харчуванням, а й стан здоров’я поліпшився. Інша дописувачка зазначила, племінниця теж була невдоволена тим, що подають на стіл у школі. Батьки навіть скаржились керівництву, однак реакції жодної не було. Через що були змушені перевести дитину до іншого закладу. Були скарги й на те, що школярі змушені брати із собою тормозки, бо не наїдаються або ж їжа не подобається.

Взявши до уваги думки батьків, видання звернулось за роз’ясненням до директора ЗОШ №2 Валерія МОСІЮКА.

-Про те, що у нас неякісне харчування, дізнався з Інтернету і був  неприємно здивований, – говорить Валерій Іванович. – Бо до того ніхто не скаржився, ні діти, ні батьки. Не розумію, чому жоден із них не прийшов до мене з цією проблемою? Наші кухарі готують усе згідно встановлених норм, як і у інших навчальних закладах. Однак чому така реакція – не розумію. Так, у нас був випадок, коли масло, яке завіз постачальник, не відповідало встановленим нормам, але поруч із тим він не несе відповідальності за виробника. Були претензії й щодо того, що не встигають накривати столи. Але ніхто не скаржився на якість харчування.

   Кухар з тридцятирічним стажем Валентина ЗОЗУЛЯ також неприємно вражена інформацією, бо усе готують зі свіжих продуктів і те, що встановлено нормами.

– Прикро чути таке, бо готуємо так, як вимагається.  Те ж саме готують в інших школах, адже технологічна карта страв для усіх однакова, тільки чому камені летять у наш бік – не розумію. Їжа смачна, корисна і завжди свіжа, – говорить пані Валентина. – Я можу припустити, що не усі діти люблять каші, тому й не завжди охоче їдять їх. Окрім того, сьогодні чимало страв приправлені спеціями, що додає їм смаку. Ми не маємо права навіть перчити. Можливо для когось порції замалі, але  повторююсь, у нас є встановлені норми, яких змушені дотримуватись, хоч би як хотіли щось змінити.

Дивлячись на меню, а точніше на грами, у яких вимірюються страви, не  дивно, що діти не наїдаються. Але й тут є інший аргумент – вартість такого харчування складає 10 гривень 50 копійок. А що можна запропонувати на таку суму? 16 г огірка, 40 г сардельок або тюфтелей чи котлети, 100 г – макаронів, каші чи картоплі, 10 г хліба та 100 г напою. Саме такі норми встановлені технологічною картою, яку, швидше за все, варто було б переглянути. Бо складається враження, що її не змінювали з комсомольських часів.

Чесно кажучи, нам, журналістам, непросто розібратися у ситуації, що склалася. З одного боку – є скарги батьків у … соцмережах та з інших джерел, але жодної, зі слів директора школи, до нього не надходило. Якщо вбачається вина постачальника (несвіжі або непридатні до використання продукти), батькам не варто мовчати  чи переводити дітей до іншої школи. Цю проблему можна спробувати розв’язати, згуртувавшись, і змусити його працювати  якісно, або вимагати від керівництва заміни. Якщо не смачно з якихось причин готують кухарі, потрібно з’ясувати причину і вирішувати питання. Не встигають накривати столи – може варто задуматись над додатковими робочими руками? Але діти при цьому усьому не повинні страждати.

Для цікавості спробували одну зі страв, яка була у меню – гречану кашу. На смак, ніби мало солі. Але це – норма. Гуляж є смачним, але на тарілці його могло б бути більше. Однак знову ж – норма. Якщо це все з’їсти з хлібом та огірком, що входять у меню, і запити компотом, можна сказати,  черв’ячка вдалося вгамувати. Та, зважаючи скільки енергії витрачають діти за день, цього справді замало. Однак такі норми. І тут кухарі нічого не пороблять. Вони готують з того, що мають і рівно по порціях.

Але питання залишається відкритим: чому в інших школах нарікань на харчування дітей немає, якщо воно відбувається за однією технологічною картою? Можливо над цим все ж варто задуматись керівництву школи.  Бо від здорової та корисної їжі залежить здоров’я дітей. А ще вона має бути смачною. Чи не так?

Порція, згідно нормам.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!