Скільки ще в Україні потрібно провести медичних реформ, щоб пацієнт почував себе більш-менш комфортно? Скільки потрібно мати пацієнту грошей, щоб заплатити за лікування?

На це питання відповіді поки що немає. Все це ведемо до того,  що милі медичні сестри Володимир-Волинського ТМО тому, хто потрапить до лікувальної установи, вручають список необхідних  медикаментів. І не тільки. Нам вже давно донесли у голови, що фінансування лікарні мізерне, немає іноді чим виплатити заробітну плату персоналу. Тому кожний, аби підлікуватися, повинен сам подбати про ліки. А вже медики знайдуть їм застосування.

Щоб не бути голослівними, наведемо нещодавній приклад перебування пацієнтки з Володимира-Волинського у стінах одного із відділень лікарні. Відразу ж після оформлення медсестра склала список усього необхідного. Звісно, за ліки мови не вестимемо. Але у цей список затесалися предмети, які аж ніяким чином не стикуються із медпрепаратами. Судіть самі.

Поряд із спиртом¸ ватою, ампулами  димедролу, анальгіну та ще декількома видами медикаментів (які, до речі не усі були введені пацієнту), хворий повинен був ще купити банку рідкого мила (яке відразу ж як корова язиком злизала), рушники, 6 пар рукавичок, сміттєві мішки, 2 рулони туалетного паперу і 11 шприців різного вмісту. І навіть радять, в якій аптеці це все купити. Невже за тиждень часу хворий змиє бутилку мила, використає упаковку сміттєвих мішків та 2 рулони туалетного паперу?

Наступного дня список оновився. І знову назвами тих же ліків, які напередодні вже виписувалися. Медсестра, не заглянувши у столик, де хвора їх  зберігала, виписала те ж саме. Хіба так повинно бути?

Через певний час пацієнтка пішла додому. Поряд із поправленим здоров’ям, яким завдячує лікарям,  їй довелося забрати медикаменти, які виявилися зайвими. Вдома вони вряд чи знадобляться, а ось гроші не повернути. І вона не одна така. Може варто на це звернути увагу, під час виписки медикаментів? Бо не кожен може дозволити собі зайве, тим більше пенсіонери, які отримують мізер.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!